pro firmy

členství pro firmy

Vaši zaměstnanci si zaslouží exkluzivitu. Investujte do Vašich zaměstnanců a oni Vám to vrátí lepší pracovní výkonností. Nabízíme exkluzivní zázemí pro trénink v soukromí, špičkové osobní trenéry a navíc wellness pro uvolnění těla i mysli od stresu v práci. Udržíme Vaše zaměstnance v nejlepší kondici.

Katka Neumannová cvičí u nás
Pohled do Diplomat gym
Pohled do Diplomat gym
Cvičíme i Kettlebell
Jsi zkušenější? Pomůžeme ti s osobním fitness rozvojem.
Cvičení na střešní terase je neobvyklý zážitek
Prémiový servis je samozřejmostí
Jsme Ti oporou
Pohled do Diplomat gym
SLUŽBY

PROČ MÍT PRIVÁTNÍ FITNESS MEZI FIREMNÍ BENEFITY?

Trénink odbourává stres a zlepšuje duševní i fyzické zdraví
Vaši kolegové si raději zacvičí v soukromí než v přeplněném fitku
Péče o zdraví jako firemní benefit je aktuálním trendem na trhu práce
Čistá hlava po tréninku vede k vyššímu a soustředěnějšímu výkonu v práci
Odlišíte se od firem, které zaměstnancům dávají jen MultiSportku do fitka
kluby

NABÍZÍME dva fitness kluby a jejich odlišné filosofie

trenéři

pomohou profi trenéři

poznej všechny
Přijď si dát kafe s našimi trenéry
reference

CVIČÍ S NÁMI například

Rád cvičím v Diplomat Gym na Evropské, ve známé a dobře dostupné lokalitě. Je to exkluzivní privátní fitko s dobrým managementem. Vyhovuje mi klidné a čisté prostředí, krásný výhled na Prahu, kvalitní vybavení a celkově vysoká úroveň služeb. Jako klient fitness mam parkování v hotelu Diplomat zdarma a zatímco mi dole v garáži myjí auto, v kavárně hotelu si můžu sjednat obchodní schůzku nebo jít k holiči. Příjemné místo.

David Horáček
majitel sítě multikin Premiere Cinemas

I have trained with Vladimir Korbel ("Vlad") for almost 20 years, over which time he has helped to ensure that my physical fitness remains a priority among the many competing demands on my time.  Remarkably, his training sessions always seem to have an original format and are never repetitive. As a friend, his positive approach to life also contribute to my mental well-being.  Over the years, we have trained at a number of gyms in Prague, but I am excited that he is now a partner at JK Fitness, where the facilities are the best I have experienced in my long association with him.

Doug Burnham
Partner, CESA Central Cluster Assurance Leader, EY Česká republika

Musím všechny varovat, cvičení s Honzou je návykové. Honza spojuje profesionalitu s absolutně osobním a přátelským přístupem. Jeho heslo "bolest je mýtus" ověřujete naplno, ale zcela nadšeně v super atmosféře. Myslím, že proto se většina lidí pod Honzou opravdu výrazně v kondici i síle zlepší. Pokud jde o nové fitness centrum v Diplomatu, absolutně odráží přesně tuto kombinaci. Je profesionální a současně osobní. Pro mě osobně je velkým bonusem sauna s možností ochlazení výstupem na venkovní terasu s výhledem na Prahu. V žádném fitness v Praze jsem se necítil líp.

Daniel Křetínský
právník, podnikatel a spoluvlastník fotbalových klubů AC Sparta Praha a West Ham United FC

Diplomat Gym je pro mě záruka moderního fitness klubu se širokou nabídkou perfektních a nových strojů. Není to zde přeplněné jako v ostatních fitness klubech, tudíž Váš trénink probíhá v podstatě jako privátní. Za hezkého počasí doporučuji trénink na venkovní terase. Příjemná atmosféra, čisto a milá obsluha, která Vám se vším vždy velmi ráda poradí, to jsou další výhody Diplomat Gymu. A jako bonus ještě získáte úžasný výhled na Pražský hrad, ideální kulisa pro dokonalý trénink. Pocvičení si můžete prohřát tělo v sauně, anebo si zajít na masáž. A skvělá zpráva pro ty, kteří se do fitness klubu dopravují vozidlem, parkování je pro klienty zdarma, včetně podzemních garáží. Pokud mám trénink ráno před prací, vždy si rád zajdu na hotelovou snídani. Za velikou výhodu považuji propojené členství v ostatních fitness klubech JKF.

Roman Kubričan
Company Director ve společnosti CREDIT CZECH s.r.o.

nĚCO NENÍ JASNÉ?
OZVi SE Gábině

Vše vyřešíte s Gabrielou Sobotkovou
Gabriela Sobotková