trenéři
Jan Kareš - zakladatel a trenér v JKFJan Kareš - zakladatel a trenér v JKF
Jan kareš

Zakladatel a duchovní otec koncepce privátního fitness, Jan Kareš, je renomovaný fitness a silový trenér, držitel několika světových a Guinessových rekordů v počtu shybů na hrazdě, horolezec, otec náctileté dcery a ročního chlapce a hlavně kamarád všech svých klientů.

Vladimír Korbel - trenér v JKFVladimír Korbel - trenér v JKF
Vladimír Korbel

Jsem absolventem FTVS-UK, specializace atletika. Spolupracoval jsem jako kondiční trenér s velkým množstvím profesionálních sportovců (Martin Ručinský, Petr Nedvěd, Kateřina Neumannová, Markéta Sluková, Martin Damm…).

další trenéři
v diplomat gym

Martina Bravená - trenérka v JKF
GABRIELA
SOBOTKOVÁ

Pohyb je důležitou součástí mého života. V minulosti jsem se věnovala sportovní gymnastice, v současné době si ve volném čase nejraději zacvičím ve fitku, vyrazím na túru do přírody nebo si zaběhat. V zimě si vždy užívám běžky a snowboard. Mojí specializací je funkční trénink, core trénink, zdravotní cvičení podle principů DNS prof. Koláře, ale také výživové poradenství. Ke každému klientovi přistupuji individuálně podle jeho cíle a vždy s důrazem na správnou techniku a celkovou úpravu životosprávy.

James Goméz - trenér v JKF
JAMES
GOMÉZ

Chci vám dokázat, že bez ohledu na věk, na cvičení a zdravější životní styl není nikdy pozdě. Přestože jsem si vždy užíval fyzické aktivity, radost ze cvičení jsem našel až ve zralém věku.  Posilování skutečně změnilo můj život. Po 40 letech novinařiny jsem začal novou a vzrušující etapu života jako licencovaný osobní trenér s cílem pomoci druhým kompenzovat sedavý životní styl, zaměřit se na zdravější stravování a cítit se lépe.  Být fit je cíl který můžete dosáhnout bez ohledu na věk.

Roman Sobotka - trenér v JKF
ROMAN
SOBOTKA

Hudba a pohyb je kombinace, která doprovází celý můj život. Jsem bubeník, což vyžaduje dobrou fyzickou kondici, rychlost a schopnost koordinace. Mou druhou velkou vášní je cvičení ve fitku, kde tyto pohybové dovednosti doplňuji navíc o rozvoj síly, mobility a posilování středu těla. Jako osobní trenér pomáhám svým klientům se zlepšením celkové fyzické kondice prostřednictvím funkčního a silového tréninku.

Eva Karešová - trenérka v JKF
EVA
KAREŠOVÁ

Jsem usměvavá holka, která má ráda sport odjakživa. Certifikační kurz instruktora fitness mám, ale důležitější jsou zkušenosti. Nejraději mám kombinaci dynamických a silových cviků v intervalech s využitím všech možných strojů a pomůcek. Hodiny jsou určené jak pro šikovné začátečníky, kteří mají chuť na sobě zamakat, tak pro pokročilejší sportovce.
Specializuji se převážně na dámskou klientelu a často se z mých klientek stávají kamarádky. Je pro mě důležitá přátelská atmosféra a radost z tréninku.

Martin Müller - trenér v JKF
MARTIN
MüLLER

Sportu se věnuji již od dětství. Konkrétně ve fotbale jsem byl aktivní pěknou řadu let. Absolvoval jsem kurz osobního trenéra v Norman’s Academy. Nabídnu vám jak klasické posilování ve fitku na strojích nebo s činkami, funkční trénink, posilování s vahou vlastního těla, rehabilitační cvičení tak i intervalové kruhové tréninky a kondiční příprava (tenis).

Adéla Lepičová - trenérka v JKF
ADÉLA
LEPIČOVÁ

Byla jsem reprezentantkou České republiky v plavání, a díky tomu je pro mne sport nedílnou součástí života. Mám zkušenosti s trénováním dospělých, ale i dětí. Při tréninku kladu důraz hlavně na správnou techniku cviků, a proto si mě v minulosti vyhledávali hlavně začátečníci, se kterými jsem si vždy rozuměla, a pomáhala jim i v rámci zdravé výživy, flexibility a duševního zdraví.

Marcela Blechtová - trenérka v JKF
MARCELA
BLECHTOVÁ

Má práce osobního trenéra je i mým koníčkem. Od svých 17 let pravidelně cvičím v posilovně a jako trenér pracuji už více jak 15 let. Za tuto dobu jsem načerpala mnoho zkušeností, které vám ráda předám. Věřím, že fitness je základ k jakémukoliv sportu, ale i k vašemu zdraví.
Na co vše se zaměřuji: zlepšení tělesné kondice, důraz na správné držení těla, odstraňování bolesti zad a kloubů, úprava váhy – hubnutí, nabírání svalové hmoty, zlepšení kondice pro různé druhy sportu atd.

další trenéři
v individual gym

Martina Bravená - trenérka v JKF
GABRIELA
SOBOTKOVÁ

Pohyb je důležitou součástí mého života. V minulosti jsem se věnovala sportovní gymnastice, v současné době si ve volném čase nejraději zacvičím ve fitku, vyrazím na túru do přírody nebo si zaběhat. V zimě si vždy užívám běžky a snowboard. Mojí specializací je funkční trénink, core trénink, zdravotní cvičení podle principů DNS prof. Koláře, ale také výživové poradenství. Ke každému klientovi přistupuji individuálně podle jeho cíle a vždy s důrazem na správnou techniku a celkovou úpravu životosprávy.

Vojtěch Urban - trenér v JKF
VOJTĚCH
URBAN

Být zdravý a cítit se ve svém těle skvěle není tak složité, jak se může na první pohled zdát. A já vás tím rád provedu. K životnímu stylu přistupuji komplexně a hlavně udržitelně. Kromě pohybu pomáhám klientům také s výživou, spánkem i psychikou, protože v našem těle všechno souvisí se vším. Pokud chcete váš život prožít ve zdraví a spokojenosti, budu se na vás těšit v JKF.

Simona Fiřtová - trenérka v JKF
SIMONA
FIŘTOVÁ

Jsem trenérem více než 20 let a stále se těším na nové výzvy. V tréninku střídám intenzívnější pasáže s klidnějšími, posilování s protahováním a učím své klienty poslouchat své tělo, aby dobře fungovalo a cítili se dobře. Věřím totiž, že stejně jako v přírodě, v životě i ve cvičení je důležitá rovnováha. Využívám prvky DNS, pilates, jogy, funkčního tréninku se zátěží i bez.

Sabina Vašáková - trenérka v JKF
Sabina
Vašáková

Jsem certifikovaná výživová poradkyně, kondiční trenérka a především vášnivá sportovkyně.Všechny své zkušenosti, které jsem nasbírala ať už při trénování sebe sama, nebo ostatních, se v tom nejlepším snažím předávat všem, kdo o to mají zájem. Věnuji se kompenzačnímu cvičení, zlepšování fyzické kondice, formování postavy a redukce hmotnosti, která s tím vším jde ruku v ruce.

Maikol Tallarini - trenér v JKF
MAIKOL
TALLARINI

Mým cílem je pomoci svým klientům na jejich cestě k rozvoji používáním nejnovějších a osvědčených metod tréninku – ať už s vlastní vahou, velkou činkou nebo volným závažím. U svých klientů kladu v první řadě důraz na rozvoj mobility a správné funkce pohybového aparátu, což slouží k vytvoření nezbytných základů nezbytných pro jejich cíle – redukce tuku, zvýšení síly a zlepšení kondice, nárůst svalové hmoty atd.

Jakub Lunga - trenér v JKF
JAKUB
LUNGA

Zdravým životním stylem se zabývám již od 18 let, je to můj životní styl a velká vášeň. Se sportem jsem začal od dětských let. Hrál jsem 15 let fotbal, během dospívání jsem vyzkoušel snad všechny sporty. Chodil jsem na plavání, karate, atletiku, v zimě to byl hokej, lyžování, snowboarding. V 18 jsem poprvé vstoupil do posilovny a byla to láska na první zvednutí činky! Ve 22 jsem si splnil sen, přestěhoval jsem se z Jižní Moravy do Prahy a začal pracovat jako osobní trenér. Díky práci, kterou miluji, jsem si vyzkoušel i pár závodů v kulturistice, vzpírání, odběhal jsem sérii překážkových závodů a poznal jsem crossfit – kombinaci snad všech sportů které si dokážete představit.

Kateřina Horová - trenér v JKF
KATEŘINA
HOROVÁ

Od malička se věnuji tanci a pohybu. Studovala jsem tanec pedagogiku tance na AMU. Od roku 2010 se věnuji výuce tance a gymnastiky. V roce 2020 jsem získala kvalifikaci jako instruktorka jógy v akademii IQ pohyb, díky tomu jsem rozšířila své působení o další techniky. Na svých lekcích se zaměřuji především na správné fyziologické postavení těla, na to, aby klienti cvičili zdravě tedy podle svých fyzických možností a aby cvičením zlepšili svoji fyzickou kondici. Od roku 2020 se také věnuji výuce akrojógy – cvičení ve dvojici, kde se kombinují různé jógové a akrobatické techniky.

maséři
v individual gym

Kateřina Horová - trenér v JKF
KATEŘINA
HOROVÁ

V roce 2021 jsem absolvovala kvalifikační kurz v masérské škola Edu Spa College. Svou masérskou praxi jsem zahájila v domově s pečovatelskou službou, kde jsem pomáhala odbourat svalové napětí a bolest kloubů u seniorů. Poté jsem začala pracovat jako masérka v hotelových wellness centrech, kde jsem získala praxi, absolvovala další kurzy jako např. těhotenská, baňková masáž, kineziotaping a manuální lymfodrenáž a naučila se, že je potřeba přistupovat ke každému tělu individuálně. Po několika letech jsem otevřela vlastní praxi a stále se vzdělávám v oboru.