Reference

Cvičí s námi například

Rád cvičím v Diplomat Gym na Evropské, ve známé a dobře dostupné lokalitě. Je to exkluzivní privátní fitko s dobrým managementem. Vyhovuje mi klidné a čisté prostředí, krásný výhled na Prahu, kvalitní vybavení a celkově vysoká úroveň služeb. Jako klient fitness mam parkování v hotelu Diplomat zdarma a zatímco mi dole v garáži myjí auto, v kavárně hotelu si můžu sjednat obchodní schůzku nebo jít k holiči. Příjemné místo.

David Horáček
majitel sítě multikin Premiere Cinemas

I have trained with Vladimir Korbel ("Vlad") for almost 20 years, over which time he has helped to ensure that my physical fitness remains a priority among the many competing demands on my time.  Remarkably, his training sessions always seem to have an original format and are never repetitive. As a friend, his positive approach to life also contribute to my mental well-being.  Over the years, we have trained at a number of gyms in Prague, but I am excited that he is now a partner at JK Fitness, where the facilities are the best I have experienced in my long association with him.

Doug Burnham
Partner, CESA Central Cluster Assurance Leader, EY Česká republika

Musím všechny varovat, cvičení s Honzou je návykové. Honza spojuje profesionalitu s absolutně osobním a přátelským přístupem. Jeho heslo "bolest je mýtus" ověřujete naplno, ale zcela nadšeně v super atmosféře. Myslím, že proto se většina lidí pod Honzou opravdu výrazně v kondici i síle zlepší. Pokud jde o nové fitness centrum v Diplomatu, absolutně odráží přesně tuto kombinaci. Je profesionální a současně osobní. Pro mě osobně je velkým bonusem sauna s možností ochlazení výstupem na venkovní terasu s výhledem na Prahu. V žádném fitness v Praze jsem se necítil líp.

Daniel Křetínský
právník, podnikatel a spoluvlastník fotbalových klubů AC Sparta Praha a West Ham United FC

Diplomat Gym je pro mě záruka moderního fitness klubu se širokou nabídkou perfektních a nových strojů. Není to zde přeplněné jako v ostatních fitness klubech, tudíž Váš trénink probíhá v podstatě jako privátní. Za hezkého počasí doporučuji trénink na venkovní terase. Příjemná atmosféra, čisto a milá obsluha, která Vám se vším vždy velmi ráda poradí, to jsou další výhody Diplomat Gymu. A jako bonus ještě získáte úžasný výhled na Pražský hrad, ideální kulisa pro dokonalý trénink. Pocvičení si můžete prohřát tělo v sauně, anebo si zajít na masáž. A skvělá zpráva pro ty, kteří se do fitness klubu dopravují vozidlem, parkování je pro klienty zdarma, včetně podzemních garáží. Pokud mám trénink ráno před prací, vždy si rád zajdu na hotelovou snídani. Za velikou výhodu považuji propojené členství v ostatních fitness klubech JKF.

Roman Kubričan
Company Director ve společnosti CREDIT CZECH s.r.o.

nĚCO NENÍ JASNÉ?
OZVi SE Gábině

Vše vyřešíte s Gabrielou Sobotkovou
Gabriela Sobotková